Pisz, Czytaj, Pomagaj!

Bookszop rozkręca się i to na dobre. Portal zbiera bardzo dobre recenzje, codziennie spływają kolejne zamówienia na pierwszą promowaną powieść. To cieszy. Cieszy mnie, że wśród nas – czytelników, jest tak duża chęć poznawania nowych pozycji oraz wola niesienia pomocy potrzebującym.
Pisz, czytaj, pomagaj to trzy filary, na których opiera się portal. Dlatego też zachęcam wszystkich twórców piszących do szuflady – nadsyłajcie swoje propozycje publikacji, jesteśmy otwarci na każdy rodzaj literacki, nikogo nie skreślamy, niczego nie wykluczamy. Jeżeli twoja propozycja się nam spodoba, zapewnimy redakcję, obróbkę graficzną i promocję wydanego ebooka.
Jednocześnie nakłaniam do zapoznania się z powieścią Mimiś i Mimiśka: Z Dziennika Badacza. Coraz więcej czytelników decyduje się każdego dnia na zapoznanie z przygodami Badacza, który przemierzając ocean natrafia na zaskakujące sytuacje i oryginalne postacie. Podczas podróży odkrywa też samego siebie, a finał całej historii jest naprawdę zaskakujący.

Bookszop – Magia indiebooków

Udostępnij wpis